| Motor | 4 taktni, 1 cilinder, zračno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 5 stopenjski ročni |
| Prostornina | 125cc |
| Moč motorja | 8,4kW/11,4KM |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 276mm disk, dvo batna plavajoča čeljust |
| Zadnje zavore | 220mm, dvobatna plavajoča čeljust |
| Prednja pnevmatika | 100/90-18 |
| Zadnja pnevmatika | 120/80-17 |
| Masa | 134kg |
| Prostornina rezervoarja | 14,0L |
| Maksimalna hitrost | 99km/h |
| Poraba goriva | 2,3L/100km |
| CO2 izpusti | 52g/km |
| Garancija | 2 leti |