| Motor | 4 taktni, 2 cilinder, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 1222cc |
| Moč motorja | 61kW/83KM |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 2x 310mm disk, dvobatni plavajoči čeljusti |
| Zadnje zavore | 260mm, dvobatna plavajoča čeljust |
| Prednja pnevmatika | 110/80-18 |
| Zadnja pnevmatika | 150/70-17 |
| Masa | 235kg |
| Prostornina rezervoarja | 16L |
| Maksimalna hitrost | 198km/h |
| Poraba goriva | 4,7L/100km |
| CO2 izpusti | 107g/km |
| Garancija | 2 leti |