| Motor | 4 taktni, 1 cilinder, zračno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 5 stopenjski ročni |
| Prostornina | 125cc |
| Moč motorja | 8,4kW/11,4KM |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 220mm disk |
| Zadnje zavore | 190mm |
| Prednja pnevmatika | 2.75 x 12 |
| Zadnja pnevmatika | 3.50 x 12 |
| Masa | 111kg |
| Prostornina rezervoarja | 11,0L |
| Maksimalna hitrost | 95km/h |
| Poraba goriva | 2L/100km |
| CO2 izpusti | 46g/km |
| Garancija | 2 leti |