| Motor | 4 taktni, 2 cilinder, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 1222cc |
| Moč motorja | 61kW/83KM |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 2x 310mm disk, ABS |
| Zadnje zavore | 220mm, ABS |
| Prednja pnevmatika | 100/90-18 |
| Zadnja pnevmatika | 150/70-17 |
| Masa | 235kg |
| Prostornina rezervoarja | 16L |
| Maksimalna hitrost | 198km/h |
| Poraba goriva | 4,6L/100km |
| CO2 izpusti | 105g/km |
| Garancija | 2 leti |