| Motor | 4 taktni, 1 cilinder, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 125cc |
| Moč motorja | 11kW |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 260mm disk, ABS |
| Zadnje zavore | 218mm, ABS |
| Prednja pnevmatika | 90/90-21 |
| Zadnja pnevmatika | 120/80-18 |
| Masa | 124kg |
| Prostornina rezervoarja | 7,2L |
| Maksimalna hitrost | 99km/h |
| Poraba goriva | 2,5L/100km |
| CO2 izpusti | 63g/km |