| Motor | 4 taktni, 2 cilindra, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 581cc |
| Moč motorja | 47kW |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 2x 300mm disk, ABS |
| Zadnje zavore | 1x 240 disk, ABS |
| Prednja pnevmatika | 110/80-19, tubeless |
| Zadnja pnevmatika | 150/70-17, tubeless |
| Masa | 218–229 kg |
| Prostornina rezervoarja | 21L |
| Maksimalna hitrost | 175km/h |