| Motor | 4 taktni, 1 cilinder, zračno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 5 stopenjski ročni |
| Prostornina | 249cc |
| Moč motorja | 12,6kW |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 276mm disk, ABS |
| Zadnje zavore | 220mm, ABS |
| Prednja pnevmatika | 100/90-18 |
| Zadnja pnevmatika | 120/80-17 |
| Masa | 145kg |
| Prostornina rezervoarja | 11,5L |
| Maksimalna hitrost | 114km/h |
| Poraba goriva | 3,1L/100km |
| CO2 izpusti | 71g/km |
| Garancija | 2 leti |