| Motor | 4 taktni, 2 cilindra, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 799cc |
| Moč motorja | 69,5kW/35kW |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 2x320mm disk, 4 batne čeljusti, ABS |
| Zadnje zavore | 1x enobatna čeljust, ABS |
| Prednja pnevmatika | 90/90-21 |
| Zadnja pnevmatika | 150/70-18 |
| Masa | 190kg |
| Prostornina rezervoarja | 20L |
| Maksimalna hitrost | 210km/h |
| Poraba goriva | 4,7L/100km |