| Motor | 4 taktni, 2 cilindra, vodno hlajen |
|---|---|
| Menjalnik | 6 stopenjski ročni |
| Prostornina | 486cc |
| Moč motorja | 35kW/47,6KM |
| Zagon | električni |
| Sprednje zavore | 320mm disk, štiri batna čeljust |
| Zadnje zavore | 240mm, eno batna plavajoča čeljust |
| Prednja pnevmatika | 110/80-19 |
| Zadnja pnevmatika | 150/60-17 |
| Masa | 209kg |
| Prostornina rezervoarja | 16,0L |
| Maksimalna hitrost | 160km/h |
| Poraba goriva | 4,2L/100km |
| CO2 izpusti | 96g/km |
| Garancija | 2 leti |